Hakkımızda

 

İDEA Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak alanında uzman üç diş hekiminden oluşan kurucu kadromuzla birlikte; profesyonel, dinamik, inovatif, modern dental sağlık hizmetleri sunma prensipleriyle yola çıktık.

Kurucu kadroyu oluşturan uzman hekimler olarak; biriktirdiğimiz mesleki tecrübeler ile birlikte hastalarımızla kurduğumuz ilişkide güvene dayalı, uzun dönem takibe elverişli bir tedavi zemini sunmayı ve hastalarımız açısından ulaşılabilir olmayı önemsiyoruz. Kadromuzda Uzm Dt. Gamze Kavuncu Periodontolog ve Diş Eti Cerrahı olarak diş eti hastalıkları, implant tedavileri, cerrahi yaklaşımlar ile ilgili, Phd Ali Can Yeni ve Uzm. Dt. Can Metiner Protetik tedaviler ve estetik dental tedaviler konularında, Phd. Müge Ali Metiner Çocuk Diş Hekimliği alanlarında hizmet vermekte olup kliniğimizin çekirdek kadrosunu oluşturmaktadır. Aynı zamanda Ortodontik Tedavi ve Endodontik Tedavi konularında kadromuzda yer alan uzman hekimlerin desteğiyle hastalarımızın tedavilerini profesyonel görüşlerle yönetiyoruz.

 

 

Hizmet alanlarımız, Protez, Periodontoloji, Cerrahi, İmplant Uygulamaları, Endodonti, Pedodonti, Ortodonti ve Tedavi olarak tüm diş hekimliği alanlarını kapsamaktadır. Güncel teknolojiler, dijital sistemler ve hasta konforuna katkı sağlayacak her türlü altyapı hazırlığı yapılmış olan kliniğimiz 4 klinik oda, hastalarımızın tanı ve tedavisine rehber olacak Panoromik Röntgen, doğru bir planlama açısından önemsediğimiz hasta kayıtları amacıyla kullandığımız stüdyomuz, kendi bünyemizde hekimlerimizin kullanımına yönelik organize ettiğimiz labrotuvar ortamı ve hastalarımızın tedaviye gelirken yaşadığı gerginliği bir nebze olsun üzerlerinden atmalarına olanak sağlamak amacıyla organize ettiğimiz konforlu dinlenme alanları barındırıyoruz.